wtorek, 16 czerwca 2015

Nieprzyjemna pobudka

Wczoraj w miasteczku Kamykowi po dwóch okazjonalnych piwach zrobiło się słabo. Zaszedł na pogotowie po pomoc. Sanitariusze go pogonili.
Poszedł piechotą do domu. Po drodze zasłabł. Nad ranem obudził go umundurowany pajac... gazem pieprzowym! Psiuknął mu tym syfem w samą twarz. Co za debil! :(((

9 komentarzy:

 1. Tak się dzieje,ponieważ "twój Kamyk" wygląda jak obrzympol i taką też wyrobił sobie renomę i opinię. Oczywiście,nikt nie powinien tak traktować drugiego człowieka. Ale gdyby nie był po piwach (pewnie nie dwóch..),gdyby oskrobał brodę i dał się poznać od lepszej strony,to pewnie nie dochodziłoby do takich incydentów.
  Ja bym złożyła oficjalną skargę na stację Pogotowa,do Izby Lekarskiej. Oni muszą na to odpowiedzieć,bo ich zadaniem podstawowym jest ratowanie życia i zdrowia, niezależnie kogo...
  Ale moja rada- postarajcie się trochę oboje zasłużyć na szacunek i sympatię ludzi.
  Ja

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha :-) :-) :-) Kamyk nie wygląda jak żaden obrzympol cokolwiek to jest.
  Człowiek po piwku nie przestaje być człowiekiem. Tak samo należy mu się pomoc lekarska jak i temu po soku marchwiowym czy filiżance aromatycznej kawy.
  Kamyk nic sobie w Olecku ani okolicach nie wyrobił - jeśli ktoś pod nim ryje to Krycha.
  Moim zdaniem to za jej sprawą jest tu atakowany i źle traktowany. Ploty i pomówienia zataczają szerokie kręgi. Chłopak tu nikogo nie zaczepia i nikomu niczego złego nie zrobił co by usprawiedliwiało podłe traktowanie jego. Kamyk to zwykły chłopak jakich wielu w kraju. Nie żłopie piwska codziennie lecz okazyjnie. Założę się, że narąbany w trzy dupy znajomek sanitariuszy dostałby należną pomoc bez wchodzenia w poziom jego moralności, długość zarostu itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do skrobania brody - skrob se swoją :-) tzn. brodę swojego faceta.
  Kamykowi z brodą do twarzy. Wygląda bardziej męsko a nie jak dupa blada zza krzaka.
  Co do służenia - nie mamy ochoty nikomu nic udowadniać, wysługiwać się czy zasługiwać. Muszą nas zaakceptować takimi, jakimi jesteśmy. Kamyk to w rzeczywistości dobry i fajny człowiek. Gdyby go tak miejscowe jełopy nie atakowały ślepo to byłby ich przyjacielem. On ma w sobie dużo zyczliwosci i ofiarnosci dla ludzi i zwierząt. Trzeba być człowiekiem dla niego to tylko się zyska fajnego towarzysza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do skargi to rozwazymy. To już kolejny raz gdy pogotowie odmawia pomocy lub oferuje byle co typu jedna pyralgina na tygodnie nieznosnego bólu.
  Oni właśnie tak jak piszesz są od tego by ratować ludzkie zdrowie i zycie.
  Natomiast zachowują się, jakby o tym nie wiedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Indi, nie dajcie się zaszufladkować! Wg ja, powinniście być jak reszta szaraczków w tym teoretycznym państwie, a nie o to chodzi! Chyba założę bloga by pokazać że.ludzi żyjących "od podstaw" jest wiecej;)
  Wlada:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo Wlada! :-) Zalóz a będę Ci kibicować :-) Wiem że masz wiele mądrych rzeczy do powiedzenia :-)
  Tylko przygotuj się na zmasowany atak twórczyń pedalskiej strony i ich przydupasów oraz pseudofanów które po mnie jeżdżą pod bacznym okiem prokuratury która nie widzi podstaw do wszczęcia postępowania z urzędu... Kupa gówna, a nie prawo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Indi, ja juz za bronienie Cie otwarcie na paru forach przeżyłam atak troli;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aj, to jesteś zahartowana :-)
  Zakładaj bloga! :-)
  Nie damy się zastraszać tym cwanym hipokrytom i niedorobionym półmózgom :-)
  Na pohybel cwelom i lesbom! :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Może tego nie wiesz ale ratownicy medyczni mają status funkcjonariusza publicznego. Są oni chronieni tak jak policjanci ale też odpowiadają ostrzej niż normalni obywatele. Dla ratownika medycznego odmowa udzielenia pomocy to kryminał. Jeśli opisałaś sprawę obiektywnie i jest jakiś dowód na takie odesłanie Kamyka to tylko telefonicznie poinformuj Policję a dalej to już oni maja się tym zajmować. Tylko nie daj się spławić ich wymogiem, że masz złożyć pisemne zawiadomienie. Powiedz, że złożysz to do protokołu i niech oni przyjadą. Obowiązkiem Policji jest wyszukiwanie naruszeń prawa.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!