sobota, 7 lutego 2015

Pogodziny


Indianka z Kamykiem docieraja sie. Oboje sa przedstawicielami osobowosci alfa. Oboje sa niezaleznymi indywidualistami lubiacymi postawic na swoim. Kamyk bywa uparty i wrecz krnabrny,  ale Indianka ma wole ze stali i potrafi obrazowo wytlumaczyc mu swoje racje i naklonic do wlasciwych postaw i dzialan. Po kilku awanturach i dluzszych kazaniach oba chlopaki wziely sie do roboty i przestaly zerowac na goscinie Indianki. Dzis rano Indianka nie musiala sciagac trutniow z lozka i gnac do obrzadku i po wode. Sami raczo pognali, nim wpadla w gniew. Na sniadanie zrobila gofry. Poznym wieczorem Indianka i Kamyk poszli napisac kilka waznych pism, ale tylko jedno napisali, gdyz nie dalo sie normalnie pracowac. Czworo rodzenstwa z Msciszewa okropnie nahalnie przeszkadzalo.
Na koniec weszli na bloga Indianki w nadziei, ze cos o sobie poczytaja. Nic nie bylo. Jeden z chlopakow zaczal dukac z trudem dwa ostatnie posty Indianki. Strasznie meczyl te zgrabne zdanka nim dotarl do konca postow. 

Przed 20.oo pani Krystyna zarzadzila zamkniecie swietlicy.
Wszyscy zaczeli gasic komputery. Dokuczliwe rodzenstwo z Msciszewa ustawilo sie przed swietlica, by ich pani Krystyna odwiozla do domu. W poludnie podobno ich przywiozla z ich wioski do kawiarenki w Sokolkach by tlumnie okupowali wszystkie komputery i nie dopuszczali do nich Indianki i jej przyjaciol. Indianka zauwazyla, ze im wiecej Indiance dokuczaja tym wiecej cukierkow, chipsow i doladowan do komorek swych dostaja od pani Krysi. Pani Krysia to bardzo fajna swietliczanka.

Indianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!