środa, 12 marca 2014

Przyjmę materiały budowlane

Zasiu - masz absolutną rację. Aby być wiarygodna, muszę zastosować najpierw na sobie porady, których udzielam rodakom :) i sprawdzić, czy działają :)))

Zatem oto apel o materiały budowlane, wykończeniowe i inne przydatne na gospodarstwie, a także o dodatkowy inwentarz, jakim pragnę wzbogacić moje obszerne pastwiska, aby w pełni były wykorzystane.

Co prawda w moim przypadku brak auta bardzo zubaża moje możliwości nabywcze, ale liczę na to, że znajdą się tacy, np. firmy budowlane czy montażowe, które np. wymieniają okna i drzwi i wolą zamiast płacić za składowanie starych okien na wysypisku śmieci dać je pracowitej mróweczce z Mazur, czyli Indianeczce :D

Tym bardziej, że w zamian za ich rzeczy, będę skłonna podarować im swoje jadło :)


Przyjmę okna, szyby, drzwi, deski, krokwie, łaty, cement, wapno, glazurę i terakotę, klej do kafelek, zaprawy do tynkowania i inne materiały budowlane i wykończeniowe typu:
wanny, brodziki, umywalki, prysznice.
Także przyjmę meble, maszyny konne, koźlęta, jagnięta, drób, króliki, siatkę ogrodzeniową.

W zamian mogę dać: jaja, ciasta drożdżowe, pizzę, a w sezonie mlecznym wyroby z mleka czyli: sery, jogurty, kefiry, a latem i na jesieni świeże i przerobione warzywa ekologiczne, także wełnę (runo owcze surowe, lub prane i farbowane) oraz pióra.
Zapraszam do współpracy/wymiany.

Pozdrawiam serdecznie,
Indianka
607507811

8 komentarzy:

 1. Czyli przyjme kanape,a dam jako,badz serek...a w dodatku sprawdzisz mnie pod wzgledem orientacji seksualnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. hahahahaha :D
  Opcja sprawdzania orientacji seksualnej dotyczy goszczenia na mojej świętej ziemi :)
  Na świętej ziemi tylko święci ludzie będą goszczeni :)

  Homosie do nich nie należą, a jak pokazały dobitnie moje przykre doświadczenia z dwiema homoseksualistkami, które miałam pecha ugościć na swoim Rancho - są to wyjątkowo przykre, fałszywe stwory, których należy unikać jak diabeł święconej wody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, a pamiętasz gościa który chyba jako jedyny bronił cię podczas apogeum nagonki na ciebie na blogu wspomnianych lesbijek? Podpisywał się jako "P", później jako Piotrek.
   Na pewno pamiętasz, wyrażałaś nawet wdzięczność, dziękowałaś i wychwalałaś od szlachetnych rycerzy itp.
   Wiesz że on też jest, jak to nazwałaś, homosiem. Taki oto dziwny ten świat, w którym "rycerz" może być gejem :)
   Czasem nie warto się uprzedzać, pomyśl o tym :)

   Usuń
 3. Przyjmuję materiały i sprzęty nadające się do recyclingu, tym samym zmniejszam ilość rosnących hałd śmieci na wysypiskach, a starym sprzętom nadaję nowe, użyteczne życie.

  To się nazywa głęboka ekologia, dzidziu :P

  OdpowiedzUsuń
 4. A ten gościu gej Piotr co mnie tak bronił przed napastliwymi lesbami,
  uważa, że targa mną słuszny gniew na to świństwo którego dopuściły się te zdradliwe żmije wobec mnie, czy że cierpię na rzekomą homofobię wpieraną mi przez dwie fałszywe żmije z Krakowa które w ten sposób chcą mnie zdyskredytować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temu gościowi trudno coś jednoznacznie uważać w całej tej sprawie. Nie był świadkiem wydarzeń, nigdy nie widział Twojego gospodarstwa, nie zna osobiście ani Ciebie ani drugiej strony konfliktu. A nie ma on w zwyczaju osądzania innych na podstawie nieswoich doświadczeń.
   Niezmiennie uważa natomiast, że to co działo się w komentarzach na stronie dziewczyn było przegięciem. Bronił Cię ponieważ niezależnie od tego kto był bliższy prawdy, Ty byłaś jedna a po drugiej stronie zebrał się rozemocjonowany tłumek ziejący nienawiścią, rzucający oskarżenia (czasami poważne) i w sposób chamski obrażający Ciebie a nawet Twoją rodzinę. O to z całą pewnością masz prawo być zła, czuć gniew a nawet wściekłość.
   Jeśli natomiast chodzi o homofobię... nie siedzę w Twojej głowie i nie czuję Twoich uczuć, trudno natomiast Cię o nią nie posądzać po niektórych wypowiedziach (np. ta powyżej: "Homosie (...) - są to wyjątkowo przykre, fałszywe stwory, których należy unikać jak diabeł święconej wody"). Zauważyłem natomiast że takie wypowiedzi zaczęły się u Ciebie pojawiać po tej nieszczęsnej wizycie dziewczyn. Nie dziwię się że Twoje uczucia odnośnie nich są na wskroś negatywne i mogę się jedynie domyślać że wobec braku innych doświadczeń z osobami tej orientacji zaczęłaś te uczucia przelewać na wszystkich innych. Tyle przynajmniej można wywnioskować z tego co piszesz. Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to uwierz mi że homoseksualiści, podobnie jak heteroseksualiści są bardzo różni, a orientacja w niewielkim stopniu (o ile w ogóle) wpływa na charakter :).

   Usuń
 5. Dość intrygująca inicjatywa, ale jakże ciekawa :) Chętnie bym coś podesłała w zamian za dobry, wiejski, na prawdziwym zakwasie chlebek!

  Pozdrawiam,
  firmy budowlane Wrocław

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!