wtorek, 11 marca 2014

Polacy, wyluzujcie!

W sytuacji, gdy zapewnienie utrzymania siebie w systemie stworzonym przez rządzących równa się nierównej, ciężkiej walce z bestią, która cię miażdży na każdym etapie, pod każdym pretekstem - nie ma sensu dawać się w ten system wkręcać.
 
Jeśli masz dosyć użerania się z urzędami, które blokują, utrudniają bądż uniemożliwiają normalne funkcjonowanie twojej przedsiębiorczości, które wysysają z ciebie większość twojej drogocennej energii, wpędzają w stany zawałowe, doprowadzają do przedwczesnego siwienia, a poziom stresu, któremu ulegasz doprowadza do rozpadu twego związku, rodziny - odpuść sobie. Tak po prostu odpuść sobie.
 
Idz śladami pana Romana Kluski, który po dwukrotnej ciężkiej batalii stoczonej z urzędami dwukrotnie zbankrutował, mimo, że racja stała po jego stronie i mimo swoich ogromnych talentów przedsiębiorcy - pożegnał się z wielkim biznesem, by osiąść na roli i zostać hodowcą owiec. Docenił walory błogiego spokoju. Nie ma sensu szarpać się z urzędami i marnować na tę szarpaninę drogocenne życie.
 
Polacy - wypnijcie się z tych urzędowych kajdan. Kupujcie ziemię, stawiajcie chaty, domy, zakładajcie ogrody i sady oraz małe przydomowe hodowle i kładzcie lachę na tyrę dla urzędników i władz. Spokój ducha ponad wszystko. Koniec ze stresami i tyrą ponad siły dla zaspokojenia niezaspokajalnych apetytów władzy i jej urzędniczego oręża. Niech władza i jej urzędnicy sami na siebie zarobią uczciwą pracą.
Niech przestaną się wreszcie ślizgać po plecach ciężko pracujących Polaków.
 
Strąćcie te upiorne dżiny ze swoich sprawcowanych bark. Pogońcie te złośliwe trolle niszczące waszą przedsiębiorczość, dobrobyt i rodzinę. Olejcie ich miękkim moczem. Dokładnie na tyle zasługują.
 
znalezione w sieci:
''Bandyckie państwo które niszczy firmy i ich właścicieli kryminalistami moralnymi ze skarbówki , czy ZUS niszczy własne fundamenty gospodarcze i cywilizacyjne . Bo recesja , czy problemy z prowadzeniem przedsiębiorstwa są niczym w porównaniu z wizyta państwowych bandytów

Wszędzie tam , gdzie wprowadzono podatek dochodowy, VAT i przymusowe ubezpieczenia społeczne następuje upadek gospodarczy i cywilizacyjny . Za to państwowi bandyci kwitną .Łapówki ,wysokie wczesne emerytury ,pełnopłatne chorobowe, sanatoria ,itd .

Młody Polak , który otwiera swoją firmę w Polsce powinien być traktowany jak bohater , a bandyta , urzędnik , który mu przeszkadza powinien być traktowany jak kryminalista ."

1 komentarz:

  1. Głowa do góry wspieram Was i ja marzę o Siedzibie Rodowej brak mi na razie finansów, zbieram aby nie korzystać z banków pozdrawiam Teresa

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!