sobota, 8 marca 2014

Laurka i kabel

Piękną laurkę dostała Indianka z okazji Dnia Kobiet :)
Niestety - nie dało się jej wkleić na stronę aby się Narodowi pochwalić :)
 
Poza tą prześliczną laurką, dostała też nowy energetyczny kabel od przesympatycznych Panów wraz z gorącymi życzeniami wszystkiego dobrego z okazji Święta Kobiet :)
 
Pan od kabla mocno i serdecznie uścisnął Indiance rękę składając najszczersze życzenia wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet :))
 
Przy okazji długiej rozmowy wspomniał też, że w przypadku wojny da dyla do Holandii do swojej rodziny tam. Nie będzie za interesy Tuska walczył :)))
 
Zaniepokoił też Indiankę tymi pytaniami:
"Przyjdą Rosjanie, zabiją Pani kozy i co Pani zrobi?
Zanim dobiegnie Pani do nich z siekierą to zastrzelą Panią."
 
Indianka zmierzyła się w myślach z tą brutalną rzeczywistością. Zobaczyła oczyma wyobraźni zamordowane, zbryzgane krwią kozy i siebie padającą z siekierą na glebę. Indianka pomyślała, że nie po to tutaj tyle lat z poświęceniem tyra, aby tak głupio i marnie zginąć. Jeśli zginąć to z honorem - po twardej, zaciekłej walce z bronią palną w ręku.
 
Indianka duma, jak ma siebie obronić przed najeźdźcą, bo sama się ze swej ziemi nie ruszy nigdzie. Nie stać ją na zakup broni palnej, ani tym badziej na zapłatę za zezwolenie na broń. Indianka nie lubi łamać prawa, ale jeśli ustanowione przez warszawskich kacyków prawo jest bezprawiem? Wszak zakaz obrony swego życia i mienia to bezprawie. Zakaz obrony własnego życia, inwentarza i mienia to psychopatyczna z gruntu zła tyrania, a nie prawo.
 
Każdy człowiek ma pełne i boskie prawo do samoobrony.
Według dobrej, ludzkiej, bardzo humanitarnej religii chrześcijańskiej tak znienawidzonej i zwalczanej przez patologiczne PO - każdy chrześcijanin ma prawo i obowiązek dbać o swoje życie i życie swoich bliskich, a także innych bliźnich. Każdy człowiek ma prawo i obowiązek bronić swojego życia przed agresorami.
 
Żaden lokalny kacyk niech się nie waży tego przyrodzonego prawa łamać. Nasza polska Konstytucja też stoi po stronie obywateli. Niestety - nie jest respektowana przez obecne PO władze.
 
Z kolei Indianka nie respektuje obecnych PO władz. Po prostu ich się nie da respektować. To co robią Narodowi, zwykłym poczciwym ludziom to po prostu kryminał i trybunał stanu. Jak oni śmią???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!