niedziela, 9 marca 2014

Duma przydzieli ziemię każdej rosyjskiej rodzinie

"Rosyjska Duma (odpowiednik naszego sejmu) pracuje nad zaproponowanym przez anastazjowców projektem bezpłatnego przydzielania ziemi wolnej od podatków, każdej chętnej rodzinie."
 
Czy obecny PO Sejm stać na taki gest wobec bezdomnych i bezrobotnych rodzin swoich rodaków chętnych podjąć się trudu samodzielnego wyżywienia się i utrzymania z pracy własnych rąk na ziemi?
 
Nie. Nie stać. Sejm woli wyprzedać naszą polską Ojczyznę kawałek po kawałku obcym, aby mogli się tutaj zagnieździć i wyprzeć rodzimy, uciemiężony podatkami Naród. A co stanie się z tym uciemiężonym, bezrobotnym, bezdomnym narodem polskim? Sejm podda go eutanazji z braku jakichkolwiek perspektyw życia? Czy nadal będzie żerował na pracy tych, którzy ją mają i nakładał na nich coraz wyższe podatki aby poza sobą i swoimi rodzinami utrzymywali jeszcze rzesze beznadziejnych bezrobotnych i bezdomnych Polaków oraz milion zbędnych urzędników państwowych pasożytujących na ludziach prawdziwej pracy? Urzędnicy nic nie produkują. Generują tylko straty i obciążenia dla tych, którzy ciężko pracują na swoje utrzymanie. Urzędnicy nie są nam potrzebni. To zbędny balast dla Narodu.
 
Życie proste nie oznacza życie biedne i złe. Ludzie utrzymujący się z pracy własnych rąk, żyjący w prostocie są nie mniej szczęśliwi, niż ci, którzy są niewolnikami wyścigu szczurów.
 
Zwróćcie uwagę, jaki spokój bije od tego prostego ludu. Nigdzie się nie śpieszą. Spokojnie wykonują swoje prace, mające na celu zaspokojenie ich podstawowych potrzeb czyli zapewnienia i przygotowania pożywienia. Mają czas dla siebie, radowanie się towarzystwem swoich współplemieńców. Czas na muzykę i pieśni. Żyją normalnie, naturalnie.
 
Podobnie żyli nasi słowiańscy przodkowie. Podobnie żyją współcześni Hunzowie.
 
Świat elektroniki, gadżetów, Internetu i wyścigu szczurów, to nie jest jedyny styl życia.
 
Można żyć skromnie i być szczęśliwym. Ci ludzie na tym filmie poniżej nie mają pieniędzy, kont w bankach, pracy etatowej 365 dni w roku, ani samochodów, komórek, laptopów. Nie potrzebują tego.
Potrafią się bez tych atrybutów technokratycznego człowieka obejść. Nie wypełniają żadnych PITów, nie płacą podatkow ani składek na ZUS. Te wszystkie obciążenia są zbędne.
 
Za to mają domy, rodziny, jedzenie i spokoj ducha. Czy to zły styl życia?
 
Nasz kraj też może się ograniczyć do zaspokajania podstawowych potrzeb swoich obywateli.
Najlepiej, jak władza przestanie ingerować w życie swoich obywateli i kreować coraz to nowsze problemy i utrudnienia oraz pozwoli ludziom żyć tak, jak chcą żyć.
 

2 komentarze:

  1. Problem polega nie tylko na tym, że rząd nic nam nie da za darmo, a wręcz przeciwnie - chętnie zabierze. Problem polega również na tym, że dzisiaj większość ludzi miałaby w d*** taką darowaną ziemię. Idiokracja postępuje. Ludzie chcą właśnie gadżetów, kawy z automatu, frytek z proszku i tańca z gwiazdami. Chcą być "nowocześni", modni, zbajerowani. Zauważyłaś, że im niższy iloraz inteligencji, tym większy telewizor właściciela tejże inteligencji? Im głupek biedniejszy, tym bardziej "wypasioną" ma komórkę, buty adidas na kredyt, a na obiad mortadela za 3 zł. Może tego nie wiesz, bo żyjesz na uboczu, ale w miastach to żałosne zjawisko widać tak dobrze, że aż w oczy boli. Ludzie wolą dziś zjeść gówno, ale mieć TV na pół ściany. Takie czasy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mieszkam na wsi i tutaj ludzi, którzy mają warzywa z własnego ogródka, czy też kury lub krowę, można policzyć na palcach jednej ręki:-(.Reszta kupuje wszystko.Dlatego nikt, oprócz cwaniaków liczących na dopłaty z Unii Europejskiej by takiej ziemi nie chciał.Nie wyobrażam sobie tez, jak można wybudować dom nie mając dochodów(czyli nie wypełniając PIT).No chyba, że jakiś super ekologiczny z gliny, ale takich prawie nikt nie chce. Piekna utopia.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!