poniedziałek, 27 stycznia 2014

Ustawa antypolska Sejmu PO SLD i obrady żydowskiego parlamentu w Polsce


Nie wierzę, że to się dzieje na prawdę. Iż tak otwarcie są w naszym Państwie uchwalane ustawy antypolskie i łamane nasze elementarne, obywatelskie prawa.
Nikt i nic Nas Obywateli tego kraju nie chroni. Nie ma ani prawa które by nam gwarantowało bezpieczeństwo i swobody obywatelskie, ani armii która by nas broniła przed agresorami. Czołowi politycy, biznesmeni, działacze, urzędnicy, prawdomówni, a niewygodni dla władzy, skorumpowanych, przestępczych komuchów i mafii świadkowie - wymordowani.
Czołowa elitarna polska inteligencja - wymordowana. Nie ma kto dbać o nasze polskie interesy, o nasze dobro. Zostaliśmy sami. Sami, przez sprzedajne media manipulowani, okłamywani, dezinformowani. Musimy się wziąść w garść i zrobić co należy.

Te PO SLD władze ewidentnie nie reprezentują naszych polskich interesów. Tuskowładza w tym rząd i sejm reprezentuje wyłącznie uzurpatorskie i monopolistyczne, egoistyczne i szkodliwe dla społeczeństwa polskiego interesy obcych wpływów, obcych koncernów i państw. Nas traktują jak tanią siłę roboczą, dostarczycieli niebotycznych danin podatkowych, ogromny rynek zbytu dla obcych towarów i źródło zysków ze sprzedaży zachodnich towarów do Polski i udzielania lichwiarskich kredytów obywatelom polskim. Rodzinom biednym zamiast pomagać, ulżyć, zdjąć z nich te potworne ciężary podatkowe - porywają dzieci. Już 2000 rodzin w Polsce zostało ograbionych ze swoich dzieci pod zarzutem ubóstwa.(!)

Pora pogonić tych panów od koryta! Niech zaczną żyć za pensję minimalną i płacić od niej haracz podatkowy w wysokości 100 procent pensji.
Zabrać im limuzyny. Doposażyć szpitale w karetki. Zrobić porządek z tym burdelem!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!