niedziela, 12 stycznia 2014

Polskie plemię musi zachować lasy i ziemię!


Polacy na Zachodzie i w kraju - kupujcie ziemię rolną od Agencji Rolnej Skarbu Państwa i lasy państwowe! Tuskorząd chce tę ziemię i dobra leśne wyprzedać obcym! Ratujcie nasz kraj! Ratujcie naszą Ojczyznę przed kolejnym rozbiorem i okupacją! Kupujcie ziemię dla siebie i swoich rodzin, abyście mieli dokąd wrócić i gdzie żyć i czym karmić swoje rodziny, wychować dzieci i zapewnić im przyszłość!
Polacy muszą mieć swój kraj! Polacy muszą mieć swoje własne terytorium! Polacy muszą zachować swoją Ojczyznę dla swoich dzieci, wnuków i kolejnych pokoleń Polaków!
Polskie plemię musi zachować lasy i ziemię!

3 komentarze:

 1. Komentarz znaleziony w internecie -

  Książka Sławomira Grabiasa "Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" (wyd. Signum Temporis, 2011) umożliwia czytelnikowi zrozumienie wielu "niepojętych rzeczy", jakie wyprawia obecny "władca Polski", rzeczy które "nie mieszczą się Polakom w głowach".

  Bo też faktycznie to, co wyprawia Tusk można tylko zrozumieć tylko poprzez zaszczepioną mu nienawiść do polskości z jednoczesnym teatralnym zakładaniem maski Polaka i patrioty. Jak tragiczne są tego skutki dla Polski, miliony Polaków odczuły już na własnej skórze.

  A prawda jest szokująca i jest przeciwieństwem tego teatru, który odstawia:

  Dziadek Tuska ze strony ojca był ochotniczo w hitlerowskim wehrmachcie.
  Brat dziadka ze strony matki, również służył w wehrmachcie.
  Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była rodowitą Niemką.
  Męska część rodziny zginęła w Rosji, na frontach I i II wojny światowej.
  Ciotka matki Donalda Tuska zginęła wraz z czwórką dzieci podczas
  ucieczki w styczniu 1945 r. na pokładzie słynnego "Wilhelma Gustloffa", storpedowanego przez Rosjan. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec, bo "w końcu były Niemkami" (Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias, Wyd. Signum Temporis, 2011).

  Babka Tuska, salowa, musiała odejść z pracy w szpitalu, bo była szykanowana ze względu na jej silny niemiecki akcent. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą (Grabias, str. 26).

  Tusk zdawał sobie sprawę z problemów z tożsamością narodową swojej rodziny. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do Polski, próbował też wypierać swoją niemieckość i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku i w szkole.

  Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do polskości oraz wypieranie się własnego pochodzenia, wypieranie się swoich dziadków, udawanie, że jest kimś innym, niż jest naprawdę! Ten stres z zapierania siebie samego uformował psychopatyczną, bezwzględną psychikę Tuska, który nigdy nie waha się rozpowszechniać obrzydliwych kłamstw na przeciwników politycznych czy też wyrzucać oddanych mu pracowników jedynie dla własnej kariery i stołków. Dlatego my Polacy jako obywatele powinniśmy dokładnie wiedzieć, kogo wybieramy na premiera czy na prezydenta i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji.

  Tusk doskonale wiedział, kim była jego rodzina, ale kalkulując, że może mu ona zaszkodzić, wolał wypierać się i kłamać. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawować w Polsce tak wysoki urząd?

  Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle straszliwych szkód Polakom i Państwu Polskiemu? Kto za tym stał i stoi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, mając takie niemieckie pochodzenie i antypolskie nastawienie w rodzinie - nie dziw, że Tusk nie lubi Polaków i polskości, a dziw, że ktoś go wybrał na przedstawiciela Polski i Polaków. On wychował się w duchu antypolskim, tak jak psychopata Lenin wychował się w duchu antyrosyjskim co zaskutkowało masowymi mordami Rosjan. Tusk nawet nie ma polskiego imienia i nazwiska. Nosi dziwaczne niemieckie nazwisko i imię, nie lubi Polaków i Polskości. Jego dziadkowie i inni krewni na ochotnika służyli w hitlerowskich Wermahcie który mordował Polaków przez 6 lat okupacji faszystowskiej.
   Jako dzieciak był gnębiony i wyzywany przez polskie dzieci od faszystów - więc musi mu sprawiać chorą satysfakcję nazywanie polskich patriotów faszystami. Zapewne się odgrywa za lata młodzieńcze. A zakute łby lemingi to podchwytują ochoczo. Co za debile!??

   Sam Tusk cieszy się z zamachu smoleńskiego (foto gdzie zaciska z radości pięści w dniu tragicznej śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i członków jego rządu). Przecież to oczywiste, że on naszego kraju ani naszego Narodu nie szanuje i nie reprezentuje. Facet ewidentnie działa na szkodę Polski i Polaków jak pokazują dobitnie wprowadzane raz po raz antypolskie ustawy. Kto go wybrał??? To w niemal 40 milionowym narodzie nie udało się znaleźć jednego prawdziwego Polaka z krwi i kości, gorącego patrioty kochającego Ojczyznę i Naród??? Takiego który by godnie reprezentował Polskę i Polaków i dbał o nasze interesy i dobro??? Kto go wybrał??? Lemingi??? Te półgłówki odmóżdżone co nie odróżniają gówna od czekolady i bezkrytycznie łykają POpapraną propagandę???

   Pora zrobić z tym porządek. Nie może być tak, że Niemiec u steru legalnie rujnuje Polakom życie ustawicznie podnosząc podatki i nakladając nowe, podpisując mega szkodliwe ustawy wymierzone w Naród polski!
   Najgorszym wrogiem jest ten, co blisko ciebie, mówi twoim językiem, a świadomie działa na twoją szkodę. Lepiej mieć otwartego wroga, niż ukrytego, który ryje pod tobą podstępnie i dorabia do tego ideologię.

   Nic dziwnego że tyle szydery leci z ekranu mediów opłacanych przez rząd naszymi abonamentami. Jesteśmy podwójnymi frajerami. Nie dość że sponsorujemy te parszywe media, to one na nas plują i nami manipulują aby jak najbardziej nas zgnoić. Kiedyś słowo POLAK brzmiało dumnie. Nasza dewiza to była: BÓG. HONOR I OJCZYZNA. Gdzie się podział wasz honor??? Dajecie robić z siebie cioty! Żałosne cioty.
   Niech ta garść prawdziwych Polaków co nie dała się przerobić na bezmózgie lemingi i cioty - niech ratuje nasz kraj.
   W was cała nasza nadzieja! Byt naszej Ojczyzny i losy naszego Narodu wiszą na włosku. Wszystko od was zależy - czy Polska i polski Naród przetrwa

   Usuń
 2. Teraz nie zabiera się niezależności karabinem i czołgiem, jak to ostatnio zrobił Putin, ale wystarczy się dogadać ze sprzedawczykami. Na szczęście premier - handlowiec został odsunięty od dóbr krajowych.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!