środa, 1 stycznia 2014

Polacy kupujcie ziemię!


Idą bardzo złe czasy. Totalne bankructwo Polski jest nieuchronne. Jest już faktem - odłożonym w czasie poprzez kolejne lichwiarskie kredyty zaciągane w naszym imieniu poprzez obecny rząd.

Ta chwilowa płynność finansowa pęknie lada moment. Nastanie totalna zapaść gospodarcza.


Nie będzie prądu, bieżącej wody, ogrzewanych mieszkań, nie będzie jedzenia w sklepach, a pieniądze staną się bezwartościowe.

Ratujcie się! Kto żyw i ma jakiekolwiek środki finansowe w bankach - niech kupuje ziemię rolną, by zabezpieczyć sobie w przyszłości miejsce pod dom i ogród, które dadzą wam podstawy egzystencji, których wam nie da miasto. 

Zadbajcie o to teraz. Nie słuchajcie niemieckich mediów nadających w Polsce po polsku. Wszystkie media publiczne w Polsce są niemieckie - należą do niemieckich koncernów wydawniczych. Piszą to, co chce Merkelowa, aby było w Polsce pisane. Urabiają opinię publiczną w ten sposób, by łatwiej wam było przełknąć gówno jakie dla nas szykują Niemcy (niby Unia Europejska). One was przygotowują do całkowitego poddaństwa wobec Niemiec pod hasłami Unii Europejskiej. Brońcie się! Kto żyw - niech kupuje ziemię, choćby kawałeczek na ogródeczek. Jak nie stać - uczcie się samowystarczalności, przygotujcie się na najgorsze. 

Idą bardzo ciężkie czasy. Europa nie da nam jeść. Musimy o to sami zadbać!
Nie będzie Internetu. Nie będzie telefonii komórkowej. Nie będzie swobodnej komunikacji. Nie będzie swobodnego dostępu do wiedzy i umiejętności. Gromadźcie pożyteczne podręczniki i poradniki, które wam umożliwią samowystarczalność w nowej, brutalnej rzeczywistości, która jest nieuchronna. Uczcie się dawnych rzemiosł. Im lepiej się do tego przygotujecie - tym lepiej zniesiecie szok zmian i więcej z was ocaleje.

Ci z was co wyjechali za granicę i świetnie sobie radzą - kupujcie ziemię w Polsce dla siebie i swoich rodzin, bo gdy nadejdzie do Europy wielki ekonomiczny krach - to te wszystkie gościnne państwa europejskie wypędzą was w pierwszej kolejności ze swoich krajów i stracicie wszystko, co tam nagromadziliście przez lata ciężkiej pracy. Inwestujcie w Polsce w ziemię. Kupujcie ziemię, stawiajcie domy. Przygotujcie się na wielki powrót. Pomyślcie też o tym, jak wrócicie, gdy linie lotnicze przestaną funkcjonować z braku paliwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!