środa, 1 stycznia 2014

Niszczenie majątku, gospodarki i dobrobytu Polaków

W kazaniu wygłoszonym 31 października 1982 roku Ks. Popiełuszko mówił: „Aby pozostać człowiekiem wolnym duchowo, trzeba żyć w prawdzie. Życie w prawdzie, dawanie o niej świadectwa na zewnątrz, to przyznawanie się do niej i upominanie się o nią w każdej sytuacji. Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą."

My Polacy musimy wiedzieć, dlaczego jesteśmy głodni, niedożywieni, wiecznie zadłużeni i sfrustrowani. To nie jest wina żadnego szarego obywatela. To nie nasze lenistwo czy nieudolność. To są wieloletnie ruchy władz, przenikniętych przez wrogie nam struktury i siły nacisku, które niszczą nasz kraj od wielu wielu lat - poprzez serię katastrofalnie szkodliwych decyzji, afer, kradzieży, zaniedbań, grabieży i przestępstw kryminalnych. 

Aż dziw, że nasz kraj jeszcze jako tako funkcjonuje. To, że funkcjonuje - to jest wyłącznie Wasza zasługa - tych milionów szarych obywateli, którzy codziennie doginają do pracy, by pracować za nędzne stawki. Stawki, które są nędzne - bo zmuszają Was abyście ponosili koszty niezliczonych afer i szkodliwych decyzji gospodarczych podejmowanych na najwyższym szczeblu. Płacicie za nieudolność, chciwość i złą wolę elit rządzących w naszym kraju. Oni chcą, byście płacili jeszcze więcej! Nie gódźcie się na to!

Seria afer i mega szkodliwych decyzji rośnie. Czeka nas niebawem wielki krach gospodarczy. Wszystko w tym kierunku zmierza - wszystkie poczynania rządu mają na celu zniszczyć naszą polską gospodarkę i kulturę - dlatego są topione publiczne pieniądze w złom z Niemiec, Włoch czy USA (niemieckie czołgi, włoskie pociągi, amerykańskie samoloty co nie latają itp. topienie publicznych pieniędzy).

Rząd w Polsce MUSI inwestować w polski przemysł. W polskie firmy, polskie zakłady zbrojeniowe, polski tabor kolejowy, polskie stocznie i fabryki samolotów. Nie robi tego! Nie robiąc tego - działa na szkodę naszego kraju i narodu.

Wyprowadzając miliardy złotych za granicę i zadłużając nasz kraj po czubki głów - niszczą nas i nasz kraj. Niszczą naszą gospodarkę, ekonomię - sprowadzają na nas bezrobocie, głód i nędzę. Wypędzają nas do obcych krajów byśmy robili tam za parobów.
Tymczasem nasz potencjał krajowy ubożeje z dnia na dzień. Polska zwija się. Wszystkie kluczowe zakłady są albo zamknięte, albo są już bankrutami, albo już w cudzych, zachodnich rękach.

Wszystkie banki w Polsce są obce. Stosują wyśrubowaną lichwę okradająć w ten sposób Polaków z ich środków pieniężnych.

Stocznie polskie upadły. Kolej się zwija. Opłacone przez naród służby społeczne obcinają świadczenia. Ludzie ciężko chorzy umierają z braku finansowania ich leczenia mimo opłacanych składek na ZUS. Państwo się zwija. Jest bardzo, bardzo źle, a będzie jeszcze gorzej. Przygotujcie się na to :(((

My Polacy, potomkowie Słowian - jesteśmy z natury dobrymi ludźmi. To, że w naszym narodzie wytworzyły się wredne cechy takie jak zawiść, złodziejstwo i podkopywanie jeden drugiego - to wynik długoletniej demoralizacji naszego narodu przez obcych zaborców i okupantów.

To oni nas niszczyli ekonomicznie i kulturowo. To oni wpędzili nas w kompleksy.
Pora uświadomić sobie jaką nam krzywdę robią od lat. Pora zwalić z naszych bark tych obcych śmierdzieli i zadbać o nasz kraj po naszemu - tak, by stał się miejscem dla Polaków przyjaznym, dobrym do życia i zakładania rodzin. Polska - to kraj Polaków. To NASZ kraj. W naszym kraju to Polacy mają być szcześliwi, bogaci i radośni. Obcy mają szanować nasze prawa. Prawo musi być przyjazne dla Polaków - a nie jest. Przez pół wieku komuny było psute w ten sposób, by skuteczniej okradać naród z jego dóbr i skuteczniej go trzymać za mordę. Jednym z tysięcy przykładów złego prawa narzuconego nam po II Wojnie Światowej przez obce struktury przenikające władze niby polskie to zakaz budowy domu na własnej ziemi.

Przykładem ofiary systemu jest Waldek Deska - lider zespołu Daab.
To on jest obecnie prześladowany przez system za to, że... zbudował na swojej ziemi szopę. Na swojej ziemi. Swoją szopę. Swoimi rękoma. Nikogo nie skrzywdził.
I prawem komuchów będzie za to uwięziony w więzieniu.]
Polska ma obecnie bardzo złe prawo. Prawo wymierzone przeciwko zwykłym obywatelom.
To prawo nie chroni obywateli. One jest tworzone wyłącznie po to, by ich kontrolować i skuteczniej okradać. PRAWO MUSI BYĆ ZMIENIONE. MUSI BYĆ ZŁAGODZONE. MUSI CHRONIĆ PODSTAWOWE PRAWA OBYWATELSKIE - zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polski, która jest obecnie przez sądy lekceważona, mimo, że Konstytucja RP to najwyższe prawo polskie. Konstytucja to gwarant naszych podstawowych praw obywatelskich. Sądy w Polsce wydając wyroki wbrew Konstytucji łamią prawo. Robią to od wielu lat. Sejm sytuację zna i nie poprawia. Pogłębia złą sytuacją wymyślająć kolejne szkodliwe i sprzeczne z Kontytucją ukazy. Sejm łamie polską Konstytucję, która jest naszym dobrem i najwyższą wartością narodową, najcenniejszą myślą narodową i kulturową naszego kraju. 

My Polacy potrzebujemy nowego, uczciwego, charyzmatycznego lidera, który wyciągnie nas z bagna, do którego jesteśmy nieustannie wpychani. Musimy znaleźć lidera, który nas wyciągnie z tego gnoju polityczno-ekonomicznego. Potrzebujemy lidera, który odda nam co nasze - nasze konstytucyjne prawa do szczęśliwego życia, bezpiecznego schronienia, domu, do zdrowej żywności, do dobrobytu wypracowanego rękoma pokoleń!


Czy ktoś może dodać coś jeszcze w poniżej wymienionych aferach? Chciałabym uzupełnić swoją wiedzę na ten temat, bo szkoły o tym wewnętrznym sabotażu krajowym nie uczą., a media też oczywiście milczą jak zaklęte. Czy ktoś może zna statystyki, ilu Żydów brało udział w zniewalaniu narodu polskiego po II Wojnie Światowej? Ilu zajmowało kluczowe stanowiska w Polsce i miało wpływ na to, jak prześladowano Polaków za to, że nie chcieli podporządkować się komunie? Czy ktoś może zna statystyki ilu Żydów nadal zajmuje prominentne stanowiska w Polsce i ma wpływ na podejmowane w naszym kraju decyzje? Wykaz afer znaleziony w sieci:

"Jerzyk Nieziemski:
Ważniejsze żydowskie afery w Polsce

1.Grabież srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara. Strata FON -–4 miliony złotych.

2. “Urwanie łba” 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych. Strata 12 bilionów złotych.

3. Grabież dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z Krakowa oraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki. Straty 1 bilion zlotych.

4. “Urwanie łba” sprawie “wystrzał” (kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW. Straty skarbu państwa – 2 biliony złotych.

5. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem Żyda-Minca. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin. Straty astronomiczne – 200 bilionów złotych.

6. Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego. Straty astronomiczne – 50 bilionów złotych.

7. Ograbienie, okpienie, wydmuchanie półtora miliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie mają, ani mieszkań, ani pieniędzy. Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.

8. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczną kasę Grobelnego. Współudział ministra Krzaka. Straty – 3 biliony złotych.

9. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały ukradzione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur. Straty 100 bilionów złotych.

10. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw jak: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma. Straty 100 bilionów złotych. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.

11. Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego. 18 tysięcy dukatów plus złoto. Aferze urwano “łeb” a złoto podzielono między mafiosów MSW. Straty – 18 tys. dukatów.

12. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo – żądło). Napady, rabunki, przemyt złota. Sprawie urwano “łeb” a walory dewizowe podzielono między wtajemniczonych mafiosów MSW. Straty 5 bilionów złotych.

13. Afera FOZZ w/g danych posła Krasowskiego. Straty 9 bilionów złotych.

14. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR. Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.

15. Afera rublowa, transfer z b. NRD. Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.

16. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa. Straty 20 bilionów złotych.

17. Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami. Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)

18. Afera z zakupem śmigłowca Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami. Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresją Hitlera i Stalina. Straty 100 bilionów złotych.

19. Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Chazuka przydzielono oczywiście tylko żydom i masonom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek “Zatoką Czerwonych Świń”. Należy do tego jeszcze dodać, że Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, na czym zarobili po 100.000 dolarów. Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.

20. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji. Straty 500 miliardów Marek.

21. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo-generalską mafię w obronie swych mafijnych interesów. Straty ekonomiczne 25 miliadrdów dolarów (US).

22. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów złotych.

23. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949. Straty 100 bilionów złotych.

24. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłynięcie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON. Straty 10 bilionów złotych.

25. Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa. Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.

26. Rakietowa machloja polsko-żydowskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski (“Nowy Świat” z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet. Strata 60 miliardów dolarów.

27. Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów. Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku “Złoty Cielec” – jako własność “Sanchedrynu” (Tajny Rząd żydowski). Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu “cyklistów”: Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula. Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe?. Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał “Wprost” z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa mojżeszowego urwała “łeb” sprawie. Straty skarbu państwa – 6 ton złota plus monety złote i srebrne.

28. Na koszta kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku – Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych. Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelację poselską w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnicą bankową. Według Salci Waltz Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami całą Polskę. Za te pieniądze wybraliśmy 70% “Knesetu” (parlament Izraela) a nie polski Sejm.

29. Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrową 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taką decyzję administracyjną czekałby miesiące a nawet całe lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie “Złotego Cielca” i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut. Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.

30. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z I Departamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto. Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.

31. Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekomą pomoc dla bezrobotnych z banku “Złoty Cielec” w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa. Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu “Mariot”. Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówił w “Listach o gospodarce” red. Bober w styczniu 1994 roku. Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.

32. Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych. Nie podlegają sądowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskigo prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe. Straty Skarbu Państwa – 10 bilionów złotych.

Razem straty Skarbu Państwa wynoszą:

954 bilionów złotych, 6 ton 200 kg złota, 18 tysięcy dukatów, 500 miliardów DM, 95 miliardów 20 milionów USDolarów.

W tym strasznym rejestrze kryje się przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska znajdowałaby się z zgoła odmiennej sytuacji (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowską lichwę)."

Wielkie afery jak widać powyżej mają ukręcane łby, bo ich autorami są wysoko postawieni oficjele, którzy są wyjęci spod prawa i unikają wszelkiej odpowiedzialności za swoje przestępstwa.

Natomiast szara Kowalska nie może zakichanego warzywnika otworzyć na osiedlu bez błogosławieństwa ekscelencji Sanepidu.
Dziewczyna nie może warzyw sprzedawać w warzywniaku, który nie ma własnego kibla i kurtyny.

hmmm... Po co to??? Aby sałata mogła się wysrać a szczypior wysikać??? I aby nie czuły się podglądane, to ta kurtyna???
Sklepikarka korzysta z ubikacji w sąsiednim barze.
Lokalik ma ledwo 11m2 i nie ma tu miejsca na kibel czy kurtynę na którego montaż uparcie nalega oderwany od rzeczywistości Sanepid śląski:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!