piątek, 10 stycznia 2014

Bandycki system podatkowy

Monstrualna skala grabieży obywateli przez biurokrację polityczno-urzędniczą, czyni statystycznego Polaka żebrakiem, którego nie stać na zaspokojenie podstawowych potrzeb bytowych! Dokonując racjonalnej oceny sytuacji, Polacy nie decydują się na dzieci, gdyż nie posiadają środków finansowych by zapewnić im godziwe życie!

Co prawda w całej Europie system podatkowy jest bandycki (podatki od dochodów osobistych są wysokie), ale nie dotyczy to dochodów niskich! I tak w Niemczech, dochody do 64 000 zł (16 000 Euro -dla małżeństw) są zwolnione z opodatkowania. W Anglii dochody do 9440 funtów (to jest ok. 45 tys. złotych) nie są opodatkowane.

W innych państwach jest podobnie. W Polsce kwota zwolniona z opodatkowania wynosi.... ledwo trzy tysiące złotych rocznie! Przy takim bandyckim systemie opodatkowania jak w Polsce, który pozbawia obywateli 83 procent dochodów (w postaci podatków bezpośrednich i pośrednich) trudno wymagać od ludzi by decydowali się na posiadanie dzieci, skoro sami ledwie wiążą koniec z końcem! Mając dzieci skazali by je na głodową wegetację!

Gdyby w Polsce obowiązywały podobne zwolnienia podatkowe jak w państwach zachodnioeuropejskich, to zdecydowana większość Polaków, nie płaciłaby podatków od dochodów osobistych! W świetle europejskich standardów, płace w Polsce są GŁODOWE!!!...

Obecny system podatkowy w Polsce, charakteryzujący się wręcz bandyckim stopniem grabieży obywateli, doprowadził polski naród do stanu biologicznego samo wyniszczenia!


Światełka w tunelu nie widać! Biurokratyczno- polityczny rak toczący polski naród, niszczy swojego żywiciela, by w krótkiej perspektywie doprowadzić do jego śmiertelnego zejścia i wymazania Polski z mapy Europy i świata!!

źródło: Zbyszek Gojny

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!