czwartek, 1 sierpnia 2013

Odcinek ogrodzenia


Powrót do normalności, czyli do prac gospodarskich. Indianka zostawiła wczoraj świat cyborgów cyborgom i wróciła ciałem i duszą do swego ranch’a.

Indianka dzisiaj zajęła się odcinkiem ogrodzenia, który wymaga uporządkowania i rozbudowy. W zasadzie to zajęła się kilkoma odcinkami – z musu, bo potrzebowała ściągnąć z nich drut aby rozciągnąć go na tym wybranym odcinku.

Pod nimi też trawę wycięła częściowo, bo i one będą przerabiane na stałe ogrodzenie, gdy tylko upora się z tym aktualnym odcinkiem.

Trawa pod ogrodzeniem pięknie i starannie wykoszona ręką Indianki ;)

Wykosiła trawę pod tym odcinkiem. Zaniosła ją królikom i kurom oraz koniom.
Dokręciła izolatory. Połączyła odcinki drutu. No i musi coś zjeść, bo ją ssie.
Kurczaki i gąski latają po podwórku i wokół siedliska. Indianka ma na nie oko.
Naostrzyła osełką noże do wykaszarki i je naprostowała młotkiem, bo się powyginały. Dolała czerwonego oleju do benzyny i wlała do wykaszarki mieszankę. Wstawiła sobie do gotowania jakiś szybki obiad i idzie kontynuować pracę z odcinkiem/odcinkami ogrodzenia. Jej cała uwaga jest skupiona na jednym odcinku, ale w sumie pracuje na kilku.

Weszła do domu i zrobiła sobie na prędce przekąskę, póki jeszcze obiad się gotuje. Zalała płatki owsiane wrzątkiem, wymieszała z dżemem jabłkowym, dodała cukru do smaku, bo lubi słodko (no czymś trzeba sobie osładzać to życie) – i właśnie zajadała, gdy na podwórko wkicał biały królik którego dojrzała przez okno gabinetu. Wzięła karmę królicza do miseczki, wyszła z domu i kierując się w stronę królika ostrożnie zbliżyła się do pół dzikiego zwierza. Nigdy nie pozwolił się dotknąć, ale pozwalał się zbliżyć nawet na odległość 1 metra, ale nie bliżej. Indianka pokazała mu smakołyk.

Postawiła go z dala od siebie, by się nie lękał poczęstować. Króliczek spróbował. Zasmakowało mu. Zaczął zajadać. Potem wycofał się nieco, ale nadal był w pobliżu Indianki. Indianka przesunęła miseczkę bliżej siebie ;) Wzięła garść granulek i kusząco nimi podrzucała. Króliczek znowu się skusił i bardzo ostrożnie się zbliżył. Indianka równie ostrożnie i powoli zmieniła pozycję ciała, by móc ruszyć błyskawicznie do ataku. Siadła sobie niewinnie na piętach i po chwili spokojnego i niepozornego przyczajenia - raptownie capnęła królisia za uszy, a drugą ręką za grzbiet. Krzyknął i wierzgnął. Indianka mocno złapała uciekiniera i zaniosła do króliczarni, gdzie wpuściła go do boxu z innymi królikami. Wsypała tam im też tę samą smakowita karmę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!