niedziela, 5 maja 2013

Zamach na nasze zdrowie i naszych zwierząt!

Ponownie Urząd Gminy Kowale Oleckie przygotowuje grunty pod fermy wiatrowe w naszej gminie. Przemysłowe turbiny wiatrowe emitują infradźwięki szkodliwe dla zdrowia ludzi, bydła i wszystkich innych zwierząt znajdujących się w zasięgu ich działania. Pierwsze padają nietoperze, jako najwrażliwsze. Infradźwięki rozrywają im płuca. Ludzie potrzebują paru lat, by ulec wewnętrznym zmianom chorobowym, ale one następują w sposób nieunikniony. Najbardziej są narażeni ci, którzy już mają jakieś schorzenia. Zostają one szybko i niebezpiecznie pogłębione. Pod wpływem działania turbin wiatrowych czyli mówiąc potocznie wiatraków – zwyrodnieniu ulegają organy wewnętrzne ludzi i zwierząt.

Na Zachodzie Europy i w USA wiatraki stały się przyczyną tragedii wielu rodzin. Ludzie uciekają od wiatraków. Na Zachodzie Europy i w USA dopuszczalne jest stawianie wiatraków jedynie na terenach pustynnych, niezamieszkałych przez ludzi. Stawia się wiatraki na otwartym morzu, lub na pustyniach, z dala od siedzib ludzkich. Szkodliwy wpływ wiatraków ma duży zasięg, naukowcy udowodnili, że co najmniej w promieniu kilkunastu kilometrów od siedzib ludzkich, a być może i w większej odległości. Najbardziej są narażeni ci, którzy mieszkają w promieniu 6km od wiatraków. Urząd Gminy Kowale Oleckie przymierza się by stawiać w środku zamieszkałych wsi wielkie, 100 metrowe molochy, które będą niszczyć nasze zdrowie i zdrowie naszych zwierząt. Co najmniej od kilku lat oni wiedzą, że turbiny wiatrowe są szkodliwe, bo ich o tym informowałam obszernie na piśmie kilka lat temu, wysyłając im fragmenty przetłumaczonego opracowania amerykańskiej lekarki zajmującej się syndromem turbin wiatrowych. Zaślepieni forsą najwyraźniej mają w dupie nasze zdrowie i naszych zwierząt.

Nie możemy się na to zgodzić. Trzeba wysyłać pisma polecone do wójta gminy Kowale Oleckie z żądaniem odstąpienia od tych niebezpiecznych planów dla dobra nas wszystkich tutaj mieszkających.

Jeśli to nic nie da – trzeba będzie odwołać panią wójt i powołać nową, która nie będzie nastawała na nasze zdrowie i życie.

2 komentarze:

 1. Od pewnego juz czasu polskie wladze (panstwowe i samorzadowe) dzialaja w taki sposob, jakby Narod Polski im przeszkadzal! Robia wszystko, zeby warunki zycia i pracy byly jak najpodlejsze. Byc moze chodzi im o to, zeby zostawic im ostatnie co ma wartosc w Polsce - ziemie. A potem juz bedziej z gorki (ziemie sie sprywatyzuje->kroliczki maja zazwyczaj duze rodziny i szerokie grono przyjaciol. A Narod na Emigracji sie opodatkuje-> bo przeciez na emigracji sie niezle zarabia!!).

  Walczcie dopoki bedzie to mialo jakis sens!!

  Ale podczas walki ne zapominajcie, zeby zabezpieczyc wiekszosc zasobow (zeby zotsalo na ucieczke przed tymi, ktorzy tak bardzo pragna naszego dobra!!).

  Trzymam kciuki za Wasza walke z wiatrakami!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To walka z wiatrakami... Beznadzieja - dopóki każdy mieszkaniec nie dostanie do ręki, że wiatraki są szkodliwe, uwierzy w każdą głupotę, którą im równie durni urzędnicy wcisną. Na domiar złego nie wiadomo PO CO? buduje się te wiatraki, bo zysk z nich otrzymywany to ok 2- 4% wartości inwestycji + szkody w istniejącej sieci energetycznej.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!