środa, 3 kwietnia 2013

Prywatyzacja LOTu

LOT powinien trafić w ręce Romana Kluski jako rekompensata za rozpierdolenie przez fiskusa jego wielkiej firmy komputerowej. Państwo polskie jest to jemu winne. Musi być jakaś sprawiedliwość w tym kraju. Kluska to solidny gospodarz i firma. Jemu bym się nie bała oddać LOT w ręce: sam do wszystkiego doszedł, bez oślizgłych układzików. Ciężką pracą i mądrym pomyślunkiem. Zbudował potężną, znakomicie funkcjonującą firmę, która by nadal istniała, gdyby nie fiskus. Ma doświadczenie w budowie dużego biznesu od podstaw, ma doświadczenie w zarządzaniu wielką firmą. Będzie umiał idealnie dobrać oprogramowanie i sprzęt komputerowy do obsługi LOT. Jemu należy się LOT!

4 komentarze:

 1. Czemu Ty pana Kluskę chcesz ukarać takim dziadostwem jak LOT - z przypiętymi tam do koryta zarządu byłymi agentami? Pan Kluska dzięki swojej ciężkiej pracy i łasce Bożej stworzył kolejną firmę, która robi najlepsze sery na świecie. Życz mu zdrowia, a LOT pożegnaj, jak wiele innych polskich firm.
  Nas już nie ma, tylko jeszcze nikt nie chce tego widzieć...

  OdpowiedzUsuń
 2. hmmm :)

  Uważam, że kluczowe firmy polskie powinny być w polskich rękach i przynosić polskiemu budżetowi dochody, a nie obcym krajom, które nas mają w dupie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko Ty tak uważasz. Tak myśli każdy, kto jest Polakiem, prawda jest jednak taka, że jesteśmy systematycznie niszczeni i oddawani w obce ręce, programowo i z rozmysłem. A durny naród się cieszy. Tylko zawsze po czasie okazuje się, że znikają miejsca pracy, albo jesteśmy jawnie i w biały dzień okradani.
   Ludzie czują się bezsilni - i o to chodziło rządzącym, którzy zapewne w wierze o swojej bezkarności wyznają zasadę "po nas choćby potop". Nie wiem, czy można tu jeszcze coś naprawić i odzyskać. Przecież już dawno postanowiono, że mamy być robolami Europy. Teraz ten program się realizuje - trwa niszczenie zakładów produkcyjnych i obniżanie poziomu nauczania. Za kilka lat już nie będziemy w stanie odtworzyć miejsc pracy. Będziemy robić za sprzątaczy, hydraulików, dekarzy i opiekunów babć w Anglii, Włoszech, Niemczech i Francji. Polska zaś w spokoju będzie sobie umierać w osobach biednych emerytów.

   Usuń
 3. Masz bardzo jasną ocenę sytuacji, Archanioł.
  Ocena sytuacji jest - pora na wnioski, projekty i konkretne działania.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!