sobota, 2 marca 2013

Dokręcanie śruby Polsce, luzowanie śruby Niemcom


“Bundesrat zablokował przepisy paktu fiskalnego w Niemczech
W Niemczech nie będą obowiązywać przepisy paktu fiskalnego. Ich wprowadzenie zablokowano w Bundesracie, czyli drugiej izbie niemieckiego parlamentu.”

Co to oznacza dla Polski?
Narzucając Polakom przyjęcie Paktu Fiskalnego - rząd PO zrobił z Polski kozła ofiarnego, którego Unia będzie ciemiężyć aby utrzymać wysoki standard życia w krajach Europy Zachodniej kosztem pogłębiającej się biedy w Polsce.

Co to praktycznie oznacza dla Polaków?
W Polsce likwidacja wszystkich ulg, podniesienie podatków, maksymalne dokręcanie śruby obywatelom polskim, wprowadzanie kolejnych niekorzystnych ustaw dla Polaków typu odebranie emerytur, a ten reżim w Polsce poza polskim rządem PO będzie jeszcze dodatkowo pilnował rząd niemiecki, którego ten reżim o ironio nie będzie dotyczył :)

Obcy, którego nie obowiązują upierdliwe przepisy Paktu Fiskalnego – będą nas karać dotkliwymi karami finansowymi za nie przestrzeganie postanowień Paktu Fiskalnego przez Polaków, jeśli Polsce nie uda się sprostać wymogom tego Paktu. Aby tego ryzyka uniknąć, rząd PO będzie dokręcał Polakom śrubę na maksa, by z nich krew wycisnąć i każdą złotówkę na łatanie dziury budżetowej, która w tej chwili już jest gigantyczna. Nasze władze zadłużyły nas na niemal 100.000 złotych od osoby. To znaczy, że każdy Polak, poza swoimi kredytami ma jeszcze zasponsorować dla rządu PO spłatę ok. 100.000zł od osoby.

Nasze władze zadłużyły nasz kraj w takim stopniu, że każdy obywatel jest obciążony spłatą około 100.000zł od osoby – ten deficyt (dług) stworzyły nasze władze poprzez swoje nieudolne rządy, a my mamy za to płacić. Więc będą teraz kombinować: ustawiać radary aby zarobić na kierowcach, obcinać ulgi kolejarzom, obcinać emerytury, renty, narzucać wyższe podatki, ZUSy i KRUSy, będą rugować (wyrzucać) z ziemi rolników, których nie stać na płacenie ZUS, ziemię polskich rolników przejmą Niemcy, którzy mają łatwodostępne dofinansowania na zakup ziemi w Polsce, robotnicy i pracownicy w Polsce będą mieli wydłużony czas pracy itp. itd.
Bardzo źle się stało, że rząd PO narzucił swoim obywatelom Pakt Fiskalny. Wszyscy to odczujemy negatywnie. Będzie nam ciężej niż jest.

Będziemy podwójnie tyrać po to, by Szwabom i Grekom się poziom życia nie obniżył, poziom, który jest bardzo wysoki, do którego nam w Polsce brakują kilometry. Nasi emeryci będą niedojadać, pozbawi się ich leczenia, polskie rodziny tanich żłobków itd. – tylko po to, by bogatszym narodom Unii Europejskiej poziom życia się nie obniżył. To jest taka zależność. To oznacza wprowadzenie Paktu Fiskalnego dla Polaków.

Więcej:

http://forsal.pl/artykuly/686310,bundesrat_zablokowal_przepisy_paktu_fiskalnego_w_niemczech.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!