poniedziałek, 28 stycznia 2013

Sejm przeciwko spedaleniu Polski

Z radością i ulgą przyjęła Indianka wieść o tym, iż polski Sejm opowiedział się przeciwko spedaleniu Polski.

Nawet ¼ posłów PO z Gowinem na czele udowodniła, że nie jest ciotami i posłowie zagłosowali przeciwko wprowadzeniu pedalstwa do Polski.

Nawiasem mówiąc, Indianka się dziwi, że Sejm w ogóle zajmuje się takimi bzdetami jak promocja pedalstwa w Polsce, podczas gdy gospodarka kraju leży i kwiczy. Podczas gdy polskie normalne rodziny cierpią niedostatek. Zamiast pomóc polskim zdrowym prawidłowym rodzinom – czyli zapewnić bezpłatne żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe, prawidłową, sprawną opiekę zdrowotną, godziwe emerytury, pracę dla młodych, bezpłatny, równy dostęp do wiedzy (Internet) - niektórzy próbują na siłę promować wynaturzone związki pedalskie.

Indianka apeluje do zdrowego rozsądku (na przyzwoitość nie liczy) u tych posłów, którzy pragną cynicznie zdegradować i upodlić polskie społeczeństwo poprzez wprowadzenie do niego zgnilizny Zachodu – pomyślcie młotki – co będzie, jeśli uda się wam zdegradować polskie społeczeństwo do tego stopnia, że wszyscy zamienią się w lesby i pedały??? Kto wam będzie płodził i rodził dzieci i tym samym tworzył nowe generacje Polaków chętnych aby robić na wasze poselskie pensje??? Tniecie gałąź na której siedzicie! Jak z dwóch ch.u.j.ó.w chcecie zrobić dzieciaka??? Popierdoliło was zupełnie? Za dużo ćpacie na tych korytarzach sejmowych, że wam zupełnie rozum odebrało? Kto was tam do tego sejmu wpuścił??? Indianka na pewno nie głosowała na pojebów, którzy plują na polską katolicką zdrową rodzinę jednocześnie na siłę lansując wynaturzonych odmieńców!

Indianka nie wierzyła, że kiedykolwiek się zgodzi z Putinem, ale nawet oficer KGB Putin ma więcej zdrowego rozsądku zabraniając związków pedalskich w Rosji! Uczcie się od niego! Facet tyran, ale myślący i dba o swój naród lepiej niż wy o swój.

Premieru Tusku – orędownik pedałów polskich – pieprzy, że wszystkim się należy “godne” życie, dlatego promuje pedalski styl życia. Jaką on “godność” widzi w tym, że facet facetowi wsadza kutasa w odbyt lub w papę??? No, kur...a mać! Popierdoliło i to zdrowo popierdoliło!!! Jak jemu taka pseudo “godność” (a raczej dogodzenie) pasuje – niech sobie ją prywatnie uprawia w swojej prywatnej łazience ze swoimi politykami, ale niech nie zmusza do akceptacji tego zwyrodnienia całegp polskiego narodu!!!

Nawet Putin zabronił GMO i pedałów w Rosji. Dba o zdrowe społeczeństwo rosyjskie. A wy o swoje nie potraficie zadbać. Nie potraficie i nie chcecie, bo je macie w dupie. Nie po to żeście się dorwali do władzy by pokierować mądrze krajem, nie po to by uszczęśliwić cały naród, ale wyłącznie po to by sobie napakować konta rządowymi i sejmowymi pieniędzmi. Po trupach całego narodu. Nie nadajecie się do władzy i rządzenia naszym krajem. Jesteście beznadziejni. Totalni ignoranci bez elementarnych zasad moralnych i etycznych. Obecne rządy w kraju są w okropnych rękach, działających na szkodę całego polskiego narodu i kraju!

Wypierdolcie truciznę GMO z naszego kraju!!! Od tego zacznijcie, jeśli macie chociaż cień mózgu na tych cwanych szyjach. MACIE OBOWIĄZEK DBAĆ O CAŁY NARÓD, MACIE OBOWIĄZEK DBAĆ O ZDROWIE CAŁEGO NARODU I JEGO SZCZĘŚCIE, a nie tylko o swoje prywatne pełne kieszenie!

Co robi pierdolone GMO w Polsce???!!! Jesteście odpowiedzialni za wprowadzenie trucizny do kraju, która niszczy polski naród od kilkunastu lat i zniszczy go zupełnie w ciągu kolejnych lat! Zabieracie forsę szpitalom i przychodniom (a sobie wypłacacie po 45.000 premii!!! (Kopacz) – premia za co? Za niszczenie swojego własnego kraju??? – taka premia – to kradzież! Okradanie biednego narodu, który cierpi coraz większy niedostatek, to brak wrażliwości na drugiego człowieka, to synonim bycia pasożytem zaprogramowanym na dojenie własnego narodu dla swojej obrzydliwej chciwości) – ludzie nie mają za co się leczyć z tych waszych trucizn – z tych waszych nowotworów i alergii oraz bezpłodności spowodowanych truciznami GMO! Sprowadzacie plagi na nasz naród!!! Wpuściliście GMO do kraju, teraz chcecie pedalstwo uprawiać w Polsce legalnie. Same zdegenerowane pomysły rodzą się w waszych zdegenerowanych łepetynach! Wynoście się z Sejmu w pizdu!!! My was tam nie chcemy!!!

My chcemy zdrowy, uczciwy, moralny rząd i sejm dbający o cały polski naród!

My chcemy ZDROWY, SZCZĘŚLIWY NARÓD! Nie chcemy być upodlani, degenerowani i przerabiani na parobków Unii Europejskiej. Jeśli nie potraficie postawić się Unii Europejskiej i zatroszczyć się o nasze krajowe i narodowe interesy i potrzeby – to wyprowadźcie nas z niej, zanim ona zrobi z nas upodlonych niewolników! Bierzcie przykład z Cameroon’a. On nie jest takim debilem by ślepo wciskać Brytyjczykom to co złe Unia im próbuje narzucać. On się umie postawić. Facet ma jaja! My też potrzebujemy faceta z jajami na czele rządu – nie bezwstydnego promotora ciot!

Ten kraj potrzebuje normalnych, zdrowo myślących, moralnych, etycznych przedstawicieli! Tylko tacy mogą nas wyprowadzić z bagna, w jakie zagrzązł aktualny rząd i w które nas wciąga jak topielec. Młodzi, zdrowo myślący, naturalni, dobrzy ludzie są nam potrzebni u władzy, nie stare pierniki, które dla prywatnych korzyści dorwały się do polityki!!! Polska potrzebuje nowej SANACJI! Polska potrzebuje UZDROWIENIA. Etycznego, moralnego, gospodarczego. Obecny rząd stacza Polskę ku przepaści. Lawina nabiera tempa. Chcą zdążyć nas zniszczyć zanim stracą władzę, a stracą n a p e w n o . Żadne fałszowane sondaże im nie pomogą.

Weź udział w sondażu na mojej stronie w prawym górnym rogu. Zagłosuj przeciwko PO – pokaż, czy będziesz głosować na PO – na tę partię, która obecnie jest u władzy i funduje nam bardzo złe prawo i krzywdzi nasz naród i kraj cały kolejnymi, szkodliwymi ustawami i rozporządzeniami, które pogłębiają kryzys gospodarczy oraz kryzys autentycznych wartości humanitarnych w naszym kraju.

Postulaty:

 1. Wypierdolić każdą formę GMO z Polski – w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!
 2. Ogłosić Polskę STREFĄ WOLNĄ od GMO.
 3. Promować polską zdrową żywność poprzez likwidację i uproszczenia przepisów hamujących wyrób i sprzedaż polskiej wiejskiej żywności domowej (znieść zakaz uboju gospodarczego na gospodarstwach i zakaz wyrabiania wędlin domowych, serów domowych, win domowych itd.)
 4. Oddać w dzierżawę lub sprzedać na dogodne raty ziemię dla młodych, bezrobotnych Polaków, którzy chcą tą ziemię uprawiać w sposób ekologiczny i w zgodzie z naturą.
 5. Zwolnić z płacenia podatku oraz ZUSu początkujących polskich drobnych przedsiębiorców – przez okres 5 lat.
 6. Wprowadzić obowiązkową naukę historii i prawa do szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich.
 7. Znieść podatek na Internet i podręczniki oraz książki popularnonaukowe.
 8. Wyremontować i rozbudować drogi polskie według tanich technologii.
 9. Przeznaczyć dofinansowanie dla naukowców aby opracowali alternatywne, tańsze w produkcji i konserwacji podłoża szos i dróg krajowych.
 10. Uruchomić polskie stocznie. Zacząć produkować statki dla Polskiej Żeglugi Morskiej oraz obcych armatorów.
 11. Wydobywać polski gaz i uniezależnić się od dostaw od obcych państw i ich dyktanda ekonomicznego oraz terroru ekonomicznego.
 12. Znieść zakaz budowy prywatnych turbin wodnych i małych elektrowni wodnych.
 13. Budować zbiorniki retencyjne w miejscach zagrożenia powodziowego.
 14. Segregować śmieci i nie pobierać za segregowane śmieci pieniędzy od mieszkańców, lecz te śmieci przerabiać na nowe produkty.
 15. Zastosować w Krakowie skuteczne filtry spalinowe na kominy domów mieszkalnych.
 16. Utworzyć darmowy Ogólnopolski Uniwersytet Internetowy i stworzyć na nim wszystkie możliwe kierunki i specjalizacje, a do tych, których absolwenci są poszukiwani przez polskie firmy i przedsiębiorstwa – stosować dotacje dla studentów, tak, aby mogli z nich za te pieniądze wynająć stancję, wyżywić się i kupić niezbędne podręczniki i urządzenia do nauki (komputery, laptopy, drukarki itp.).
 17. Zwolnić darowizny z podatku..
 18. Uprościć system podatkowy.
 19. Wprowadzić maksymalnie 10 procentowy podatek dochodowy dla wszystkich Polaków.
 20. Oddać ludziom pieniądze za ZUS i KRUS, tak, aby mogli sami zadbać o swoją emeryturę i leczenie.

  Obie instytucje udowodniły, że są nieudolne i nie potrafią zapewnić Polakom godziwej emerytury ani renty.

 21. Znieść konieczność zdobywania pozwoleń na budowę domu na własnej ziemi. Jeśli ktoś kupił kawałek ziemi, powinien mieć prawo zbudować na niej sobie dom, bez proszenia się urzędasów i opłacania ich. W końcu to jego ziemia! ZAPŁACIŁ ZA NIĄ! JEST WŁAŚCICIELEM! Trzeba władze nauczyć szanować własność prywatną Polaków i ich prawa człowieka.
 22. Każdy powinien mieć prawo zbudować sobie taki dom, na jaki go stać i jaki ma ochotę zbudować. Obojętnie czy to będzie gliniana lepianka, czy dom z prefabrykatów.
 23. Zlikwidować Ministerstwo Zdrowia. To darmozjady, które nieudolnie zarządzają służbą zdrowia, prowadząc do skandalicznego poziomu świadczeń zdrowotnych. Nie reagują nawet na zagrożenie zdrowia Polaków w obliczu wprowadzania do Polski szkodliwych produktów GMO! Udowodnili, że są zbędni.
 24. Zlikwidować NFZ. Jest beznadziejny i odpowiedzialny za niewłaściwy przepływ pieniądza od ubezpieczonych do lekarzy, co prowadzi do patologii społecznych takich, że lekarze odmawiają leczenia osób ubezpieczonych (jak się pacjenci nie zarejestrują do nich, a zarejestrować się nie mogą, gdy lekarz ma “wyczerpany limit” na świadczenia usług lekarskich wobec pacjentów, a przeważnie każdy ma wyczerpany i nie chce choremu pomóc).
 25. Zamiast wydawać np. corocznie 17 milionów na odśnieżanie Poznania – przyznać te pieniądze na budowę zadaszeń ulic, tak, by śnieg nie sypał na ulice.
 26. Przyznać dla każdego innowatora 10 procent wartości oszczędności, którą wymyśli lub opracuje.
 27. Nowobudowane osiedla i ulice tworzyć w taki sposób, by miały zaprojektowane gotowe, przezroczyste zadaszenia ulic.
 28. Tworzyć w mieście podgrzewane nawierzchnie ulic, tak, by się na nich nie tworzył lód zimą, a śnieg by natychmiast topniał i spływał do kanałów.

To tak z grubsza. To oczywiście nie koniec postulatów.

3 komentarze:

 1. 29.Wprowadzic podatek dochodowy dla rolników.
  30.Wprowadzic opłaty ZUS w pełnej wysokości dla rolników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że chciałeś zaszkodzić rolnikom tymi punktami, ale niechcący byś nawet pomógł, bo gdyby rolnicy byli na takich samych zasadach jak inni przedsiębiorcy, to by się szybko okazało, że ich "biznesy" są ciągle na stratach.

   Po odliczeniu kosztów produkcji oraz obciążeń typu ZUS wszyscy byliby na minusie i w rezultacie nie mieli by z czego płacić podatku dochodowego, bo by go wcale nie było.

   W swojej wypowiedzi kierujesz się wyłącznie zazdrością i niewiedzą. Gdybyś znał strukturę polskiego rolnictwa, nie wyskakiwałbyś jak ten Palikot z Sejmu z durnymi pomysłami.

   Usuń
  2. Efektem wprowadzenie ZUSu dla rolników będzie utrata przez nich ziemi na rzecz ZUSu. ZUS zagarnie ich ziemię na poczet nieopłaconych składek, bo większości rolników nie stać na ponoszenie takich wyśrubowanych obciążeń jak 800 złotych haraczu miesięcznie.

   Specyfika zawodu rolnika jest taka, że ponosi koszty, pracuje cały rok za darmo, po to by zarobić dopiero w chwili sprzedaży swojej produkcji rolnej. A ZUS nie obchodzi, że rolnik w danym momencie nie ma pieniędzy i nalicza kary i wystawia tytuły egzekucyjne.

   Dodatkowo sytuację rolnika utrudnia to, że banki nie chcą udzielać rolnikom pożyczek, co utrudnia bieżące prace.

   Ja żeby zarobić, najpierw muszę kupić traktor, kupić paliwo, materiał siewny, nawozy, wykonać pełną i terminową uprawę ziemi i dopiero po roku liczyć na jakiś plon, który następnie trzeba zebrać, prawidłowo składować, aby się nie zmarnował i sprzedać.

   Rolniczenie to nie jest łatwy kawałek chleba.
   Jeśli uważasz, że jest - to ci wydzierżawię 5 ha ziemi za darmo i zasiej tutaj zboże na swój koszt. Zobaczysz, ile to kosztuje.
   Potem odczekasz rok i zobaczymy, czy koszty produkcji ci się zwrócą, czy nie, i ile ci zostanie na opłacenie ZUS lub nie zostanie.

   Jeśli cena zboża będzie niska w danym roku, to będzie się bardziej opłacało kupić zwierzęta i je skarmiać tym zbożem, czyli znowu nic nie zarobisz dopóki nie odkarmisz zwierząt kolejny rok i nie sprzedasz.
   A za rok może się okazać, że jest akurat tzw. górka mięsna i cena skupu żywca jest minimalna i ledwo ci się zwróci zainwestowany koszt albo jeszcze do tej produkcji rolnej dopłacisz. A ZUS nie czeka. Nalicza kary na bieżąco i wystawia tytuły egzekucyjne.
   Szybko zbankrutujesz.

   Usuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!