sobota, 22 grudnia 2012

Wojna Ekonomiczna

Wojna ekonomiczna, to wyższa forma zwykłej wojny militarnej. Agresja ekonomiczna rózni się od agresji militarnej tym, iż wojna militarna jest z reguły otwarta, widoczna, objawia się użyciem przemocy fizycznej, militarnej, krwawym mordem przy użyciu broni, natomiast wojna ekonomiczna to pokrętna, podstępna intryga mająca na celu przejęcie kontroli nad rynkami zbytu i w efekcie nad państwami, przy użyciu skomplikowanych instrumentów prawnych, finansowych, handlowych i marketingowych oraz przy użyciu szantażu i łapówkarstwa.
Nasz kraj został zaatakowany. Rosja też została poddana próbie ataku, ale na jej szczęście siedzi tam na stołku doświadczony oficer KGB - Putin, który dokładnie zna podstępne metody inwazji, bo był ich uczony przez lata. Putin nie zgadza się na wprowadzenie GMO do Rosji, bo dokładnie wie, czym to grozi. Wie, że celem jest przejęcie kontroli nad danym państwem, w które są pompowane produkty GMO.
Putin to rosyjski tyran, który chce zachować władzę, dlatego nie zgadza się na GMO, bo nie chce stracić kontroli nad swoim własnym państwem. Nie wierzę, by kierował się dobrem swojego narodu (zwłaszcza po tym jak wydał rozkaz zagazowania rosyjskich cywilów w teatrze, tylko dlatego, że został on opanowany przez czeczeńskich partyzantów walczących o wolność) - główną przesłanką jego działania jest zachowanie suwerenności jego kraju i chociaż uważam go za łajdaka, który tłumi wszelkie ruchy narodowowyzwoleńcze w krajach byłego związku radzieckiego np. w Czeczeni - mimo to cenię go wyżej niż "polskiego" (ja nie wiem czy on jest polski i nasz - mam wątpliwości) Komora.


Art. 5. Konstytucji Rzeczpospolitej Polski
"Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju."
Wprowadzenie Organizmów Genetycznie Modyfikowanych do Polski to naruszenie niepodległości jej terytorium, odebranie obywatelom prawa do zdrowej żywności, narażenie ich zdrowia i życia na szwank, pogwałcenie dziedzictwa narodowego i niszczenie środowiska naturalnego.
Poprzez wprowadzenie ustawy o GMO została złamana Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej, czyli nasze podstawowe, elementarne i konstytucyjnie gwarantowalne prawa obywatelskie.
Ta szkodliwa ustawa powinna zostać zaskarżona do Trybunału Konstytucyjnego i unieważniona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!