sobota, 30 grudnia 2017

Słoneczko wyszło

Jakżesz cudownie! Tyle Słońca!
Warto wyjść do ogrodu, ale tymczasem Indianka utknęła w domku. Robi porządki. Dolewa wodę do akumulatorów. Wystawiła na zewnątrz i ładuje Słońcem ładowarki solarne i lampki. Myje okna. Nawadnia rośliny domowe.

Brunhilda nie w sosie, bo Indii wytknęła jej, iż Niemka jest ostatnią osobą do pouczania o cokolwiek Indii oskarżycielskim tonem, jak ma w odpychającym zwyczaju arogancka Niemka.

Indii wytknęła Niemce, że Niemcy w tym ona sama są odpowiedzialni za holokaust 6.000.000 Polaków i totalną grabież oraz zniszczenie Polski, a niemiecki rząd ani myśli o zrekompensowaniu Polsce krzywd i strat za które jest ODPOWIEDZIALNY.
Zatem Niemka nie jest uprawniona do pouczania Polki. Basta! 👊

7 komentarzy:

  1. A weź ty dachówkę zdejmij i przeczytaj co tam jest na niej wytłoczone

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na dachówce jest napisane: "Spadaj niemiecki trollu! Te ziemie należą do Prusów spokrewnionych ze Słowianami, a nie do Szwabów, którzy ich doszczętnie wymordowali".

      Na polu obok jest starożytne miejsce kultu Słowian.

      Usuń
  2. Jaka szkoda, ze nie piszesz o udziale ziomali ze Szczecina w bitwie pod Grunwaldem :d Jeden z mieczy poslanych pochodzil od wojewody Szczecina :d A ziemie na północy nalezały do polski w 1500-1600, na przełomie 1000 lat, wiec słabo jest pisać o nich jako własności Polaków!https://www.youtube.com/watch?v=eAVVWlUywO0

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Słowianie zamieszkują ziemie polskie od co najmniej 10.000 lat i Pomorze przez większość tego czasu było w rękach słowiańskich, dopóki tych ziem nie splądrowali i nie podbili Niemcy (agresywni Germanie z odwiecznym parciem na wschód).

      Usuń
  3. Lata trzydzieste XX wieku to można rzec, burzliwy rozwój tego terenu. Ludność niemiecka na szeroką skalę budowała infrastrukturę osadniczą. Powstało wiele budynków, budowano drogi, linie elektryczne, młyny, cegielnie, tartaki, gorzelnie, mleczarnie, a w Kowalach Oleckich nawet odlewnię żeliwa. Szacunkowo można podać, że w powyższym okresie na terenie obecnej gminy mieszkało blisko 10 tys. mieszkańców. W 1938 roku w Kowalach była stacja na linii kolejowej Olecko-Gołdap, urząd pocztowy, czteroklasowa szkoła podstawowa i szkoła zawodowa, urząd żandarmerii, kontroli mięsa i in. W roku 1938 w Kowalach było 1126 mieszkańców. Wcześniejsza nazwa – Kowahlen. Pod koniec lat 30 zaczęto zniemczać nazwy wsi, m.in. Kowale Oleckie na Kowahlen, a od 1938 r. – Reimannswalde.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W Kowalach obecnie budynki na tych torach stoją, a główna ulica jest szeroka jak autostrada i wzdłuż niej są solidne chodniki i ścieżki rowerowe i mnóstwo lamp.

      Usuń
  4. Szkoda, że kolejki nie ma, ale to efekt rządów Magdalenkowców.
    Demontaż i wyludnienie.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu armio czytelników 😊

Zanim napiszesz coś głupiego, ODROBACZ SIĘ!!!

🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎

Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą usunięte.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo ZAMERDA. 😈

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!